Home » Ce a făcut Anderson Ceara timp de trei ore după despărțirea de FCSB

Ce a făcut Anderson Ceara timp de trei ore după despărțirea de FCSB

Ce a făcut Anderson Ceara timp de trei ore după despărțirea de FCSB

Anderson Ceara s-a întors deja la Miercurea Ciuc, acolo unde a luat parte la primele antrenamente din această vară cu cei de la Csikszereda.

Din informațiile ProSport, Csikszereda a trimis special o mașină pentru brazilian la hotelul unde jucătorul s-a aflat în București, iar luni acesta a făcut atât un antrenament fizic, cât și unul pe teren, alături de colegi.

Anderson Ceara, în formă maximă după ce a plecat de la FCSB: „Vioi! Nimeni nu se aștepta!”

Brazilianul Ceara a visat să joace în Europa în tricoul celor de la FCSB, însă visul jucătorului a fost repede spulberat, din moment ce n-a mai ajuns nici măcar la vizita medicală a roș-albaștrilor, care a avut loc în prima parte a acestei zile.

Citeşte mai mult

Comentează

Your email address will not be published.