După cele aproape trei săptămâni petrecute în România, prilej cu care a fost prezentă la toate evenimentele care au fost organizate fie în București, fie în Onești, cu ocazia „Anului Comăneci”, legendara gimnastă a revenit în SUA.
Fosta mare sportivă locuiește în orașul Norman unde s-a stabilit de peste 35 de ani. Doar că această revenire peste Ocean nu a fost una pentru o mică odihnă.
Nadia Comăneci asaltată de copii în Statele Unite, chiar în orașul în care locuiește! Ce s-a întâmplat acolo
Nadia și soțul ei, Bart Conner, au organizat timp de câteva zile un camp de gimnastică la care s-au înscris câteva sute de copii.
Nadia a stat de vorbă cu cei mici, le-a oferit autografe și a făcut o mulțime de poze.

Comentează